Сімейні фермери на Херсонщині отримають від держави 5 тисяч гривень на одну корову

Уряд планує дотувати сімейні ферми, які утримують від 5 до 25 великої рогатої худоби молочного напряму. Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, міністерство розробило зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106), якими, зокрема, пропонується надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів фермерським господарствам.

“Цільовою аудиторію є фермерські господарства, у тому числі й сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та мають у власності від 5 до 25 корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства”, — уточнюють в міністерстві.

Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі за кожну, наявну станом на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову, в розмірі 5 тис. грн за одну голову.
“Новий напрям підтримки дозволить дотувати фермерським господарствам близько 20 тис. голів ВРХ за умови виділення бюджетних коштів на ці цілі в обсязі 100 млн грн”, — підрахували у міністерстві.

Генічеська РДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com