Систему пасажирських перевезень залізничним транспортом у Запорізькій області очікує масштабна модернізація

У Дніпропетровській облдержадміністрації відбулась нарада з питання модернізації регіональних пасажирських перевезень залізничним транспортом у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Захід відбувся за участю заступника голови Запорізької облдержадміністрації Андрія Антонова, фахівців Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Європейського Інвестиційного Банку, АТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та інших.

Міністерство інфраструктури України, Дніпропетровська та Запорізька облдержадміністрації спільно з АТ «Укрзалізниця», відповідно до плану заходів з реформування залізничного транспорту, відповідальні за виконання заходу із запровадження експериментального проєкту з модернізації регіональних пасажирських послуг. Зокрема, це запровадження контрактів на суспільно важливі послуги з перевезення у Дніпропетровській та Запорізькій областях в рамках технічної допомоги Європейського інвестиційного банку.

Наприкінці 2019 року було завершено техніко-економічне обґрунтування пілотного проєкту, що рекомендує залучення нових поїздів, оскільки існуючі вже значно зношені та ряд інших заходів стосовно оптимізації перевезень пасажирів залізничним транспортом (скорочення зупинок, збільшення швидкості поїздів тощо).

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов наголосив на важливості зазначеного пілотного проєкту для регіону та звернув увагу на ряд проблемних питань, які необхідно вирішувати комплексно. Також Андрій Антонов повідомив про майбутні кроки облдержадміністрації в роботі у відповідному напрямку, зокрема опрацювання питання реалізації зазначеного проєкту з окремими органами місцевого самоврядування.

Представник Європейського інвестиційного банку Іштван Хайнцінгер повідомив про наявність ресурсів, досвіду для подібних проєктів та наголосив на необхідності продовжувати співпрацю.

Директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський підкреслив важливість цього проєкту для залізничної системи України, на його думку реалізація проєкту дасть змогу підняти рівень обслуговування пасажирів залізничним транспортом до сучасних стандартів.

Запорізька ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com