До Миколаєва завітав Дмитро Разумков: де був і про що говорив голова Верховної Ради

Миколаївщину з робочим візитом відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Про це повідомляють на сторінці обласної державної адміністрації.

У середу, 22 січня, в рамках свого робочого візиту до південних областей, Миколаївську область відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Під час поїздки Дмитро Разумков разом із головою облдержадміністрації Олександром Стадніком, у супроводі голови обласної ради Вікторії Москаленко, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, народних депутатів від Миколаївщини, відвідав державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект» та філію «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

«Вдячний Дмитру Олександровичу Разумкову за предметний діалог та готовність спільно з народними депутатами від Миколаївщини працювати над вирішенням найбільш наболілих проблем», – подякував високопосадовцю за візит голова облдержадміністрації Олександр Стаднік.

Олександр Стаднік також висловив переконання, що злагодженими зусиллями і активною працею народних депутатів України від Миколаївщини, Парламенту та ОДА найближчим часом вдасться досягти відчутних позитивних зрушень на благо жителів області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *