Студенти медичного коледжу вшанували історичну подію – День Соборності України

Українська історія сповнена героїчними сторінками боротьби за національне визволення, утвердження власної державності. Одна з таких сторінок – боротьба українського народу за соборність своїх земель.
День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Аби вшанувати цю важливу історичну подію студенти Бериславського медичного коледжу взяли участь у лінійці «Нехай не розмежованою залишиться на віки!».

З вступним словом про значення цієї історичної дати до студентів звернувся директор Володимир Кучер. Студенти переглянули відеофрагменти про акт злуки, згадали історичні події, які передували утворенню державності. Також з нагоди святкування у навчальному закладі був проведений квест, під час якого три команди пройшли випробування на п’яти станціях.

І місце здобула команда 111 академічної групи, ІІ місце – 113 групи, ІІІ місце – 112 групи. Команди були нагороджені грамотами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *