У Дніпрянах збудували майданчик зі штучним покриттям

Тепер Дніпряни, які входять до Новокаховської ОТГ, що на Херсонщині, можуть похвалитися гарним спортивним майданчиком з яскраво-червоним штучним покриттям. Подібного спортивного об’єкта в селищі досі не було, повідомляє newday.kherson.ua.

Як розповів в. о. старости Дніпрянського старостинського округу Анатолій Білий, цей проект був реалізований завдяки процесу децентралізації. «В жовтні 2018 року Дніпрянська селищна рада приєдналась до Новокаховської ОТГ, — говорить Анатолій Білий. — Держава надала певні кошти на розвиток інфраструктури приєднаних територій. Дніпрянський старостинський округ отримав 1 млн 100 тис. грн, ще 300 тис. грн виділила Новокаховська міська рада. І на ці кошти збудовано універсальний майданчик зі штучним покриттям, на якому можна займатись міні-футболом, баскетболом, волейболом. Наша територія гостро потребувала якісної спортивної інфраструктури. Майданчик розташований біля Дніпрянської школи, тож на ньому зможуть займатись учні».

Новий майданчик було збудовано за 4 місяці, він вже готовий до експлуатації. А урочисте відкриття запланували на весну. Розвивати цю територію планують і в 2020 році — передбачено кошти для встановлення поруч з майданчиком вуличних тренажерів.

Новокаховська міська рада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com