Український Південь

Інформаційне видання

У херсонському виші магістрантам вручили дипломи (Фото)

26 грудня у Херсонському державному університеті розпочалися урочистості з нагоди вручення дипломів ступеня вищої освіти «магістр» студентам Херсонського державного університету випуску 2019 року.

Цей день став справді особливим для випускників. Адже протягом п’яти з половиною років вони впевнено крокували до своєї мети – отримати якісну вищу освіту і стати дипломованими фахівцями. Тож сьогодні останні настанови випускники-магістранти отримали від ректора Олександра Співаковського, проректорів, деканів, адже вже сьогодні вони переступлять поріг своєї Аlma-mater не як студенти. І вже завтра їм доведеться продемонструвати, чому їх навчили в Херсонському державному університеті. Та принаймні керівництво навчального закладу й викладачі з цього приводу не хвилюються. Адже вони впевнені, що наші випускники – це гідне кадрове поповнення Херсонщини та України в цілому.

Привітав молодь ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він побажав магістрантам впевнено рухатися вперед і ніколи не зупинятися на досягнутому: «Саме диплом є тим фундаментом, на якому ви будуватимете свою життєву та професійну траєкторію». Також Олександр Володимирович, звертаючись до молоді, закликав пам’ятали свій рідний край та Alma-mater – місце, де ви народилися і де отримали вищу освіту. Й побажав молоді щастя, любові, успіхів та перемог!

Цього дня очільник вишу вручив дипломи випускникам педагогічного факультету; соціально-психологічного; фізичного виховання та спорту; біології, географії і екології; української філології та журналістики і медичного факультету.    

Також до привітань долучилися проректори – Наталія Тюхтенко, Сергій Омельчук, Оксана Лаврикова, Сергій Кузнецов. Щирі слова пролунали не тільки від керівництва навчального закладу, а й від деканів, кураторів груп, викладачів, рідних та друзів.

Варто відмітити, що урочистості з нагоди вручення дипломів магістрантам 2019 року випуску триватимуть два дні поспіль – 26 і 27 грудня. Тож завтра документи державного зразка отримають випускники наступних факультетів: комп’ютерних наук, фізики та математики; економіки і менеджменту; іноземної філології; культури і мистецтв; історико-юридичного факультету.

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня