Український Південь

Інформаційне видання

Сучасні багатофункціональні ліжка передали Херсонській інфекційній лікарні

На жаль, не всі зможуть зустріти новорічні та різдвяні свята з родинами чи друзями. Наприклад, пацієнти Інфекційної лікарні змушені залишитись на стаціонарі.

“Про цих херсонців ми також подбали, передавши медичному закладу сучасні багатофункціональні ліжка та в комплект до них спеціальні матраци, – каже Юрій Рожков, лідер Громадської платформи “Добро переможе”, – звичайно, у власному ліжку вдома лікуватися краще, але ж специфіка процедур в інфекційній лікарні не передбачає переривання або контакту із здоровими людьми. Тому ми, завдячуючи співпраці з Міжнародними фондами та Херсонським благодійним фондом “Мангуст”, подарували це необхідне обладнання”.

А потреба у сучасний ліжках, за словами Володимира Мітковського, директора Інфекційної лікарні, – дійсно велика: “Ми привезеними з-за кордону функціональними ліжками замінили найстаріші меблі, яким вже по 30 років. Завдяки меценатам Херсона та країн Європи, ми оновили ліжка у 5-му відділенні стаціонару для дорослих. Ці ліжка дуже зручні в користуванні: їх платформа змінює конфігурацію, залежно від необхідності. І це допомагає важким пацієнтам економити сили, зменшує біль, та й лікарям значно простіше виконувати свою роботу. Дякую Юрію Рожкову, що одразу відгукнувся на наше звернення. Знаю, що Громадська платформа “Добро переможе” активно допомагає також дитячій лікарні, психіатричній, Хоспісу, Госпіталю ветеранів та багатьом іншим! Це – дійсно необхідна підтримка. Сподіваємось на неї і в прийдешньому 2020 році.”

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня