Херсонські студенти допомогають зібрати гроші тяжкохворій 3-річній дівчинці (Відео)

Трирічна Арінка зіштовхнулася з такою проблемою, як гліома стовбуру головного мозку (2 стадія). В Україні не проводять подібні операції, видалити пухлину повністю неможливо. Поки що дівчинка проходить хіміотерапію, що складається з 24 етапів. Є варіант пройти лікування у закордонній клініці. Але для цього потрібні чималі кошти. Якщо ви маєте змогу допогти Аріні, не залишайтеся байдужим.

Факультет фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету також долучається до благодійних заходів. 20 грудня в Палаці молоді і студентів відбудеться вистава “Снігова королева”. А 21 грудня у 45 школі буде благодійне тренування, яке проведуть чемпіони світу Анна та Віталій Дубини. Придбати квитки можна на факультеті фізичного виховання та спорту.

Номер картки мами – 5363 5426 0297 9206 (Кольцова Ольга Сергіївна)

StudTv KSU

Творіть добро ♥

Університет – велика та дружня родина. Ми переживаємо радощі й труднощі разом. На жаль, це не поодинокий випадок, коли потрібна допомога кожного небайдужого. Трирічна Арінка зіштовхнулася з такою проблемою, як гліома стовбуру головного мозку (2 стадія). В Україні не проводять подібні операції, видалити пухлину повністю неможливо. Поки що дівчинка проходить хіміотерапію, що складається з 24 етапів. Є варіант пройти лікування у закордонній клініці. Але для цього потрібні чималі кошти. Якщо ви маєте змогу допогти Аріні, не залишайтеся байдужим. Факультет фізичного виховання та спорту також долучається до благодійних заходів. 20 грудня в Палаці молоді і студентів (ДКТ) відбудеться вистава "Снігова королева". А 21 грудня у 45 школі буде благодійне тренування, яке проведуть чемпіони світу Анна та Віталій Дубини. Придбати квитки можна на факультеті фізичного виховання та спорту.Номер картки мами – 5363 5426 0297 9206 (Кольцова Ольга Сергіївна)

Опубліковано StudTv KSU Четвер, 12 грудня 2019 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *