Нова Каховка готується до новорічно-різдвяних свят (Відео)

Святкові заходи заплановані у всіх населених пунктах Новокаховської об’єднаної територіальної громади. Розпочне коло зимових свят відкриття резиденції Святого Миколая у кінотеатрі «Юність». 19 грудня у Палаці культури відбудеться святковий концерт для дітей з багатодітних родин, для яких вже закуплені подарунки за бюджетні кошти.

20 грудня на центральній міській площі буде відкрита головна ялинка. А наступного дня «Театр юного глядача» міського Палацу культури відвідає зі святковою програмою кожен населений пункт ОТГ.

«Дошкільнята та учні молодшої школи у кожному селі нашої об’єднаної громади отримають подарунки, закуплені за кошти місцевого бюджету. 26 грудня ми зберемо дітей, позбавлених батьківської опіки на виставу і концертне шоу біля міської ялинки», – розповіла начальниця відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Наталія Зарудна.

Зустрічати Новий рік громада Новокаховської ОТГ буде разом з військовиками 57-ої окремої мотопіхотної бригади, яка з 2018 року дислокується у місті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *