Головою Нововоронцовської райдержадміністрації призначений Вадим Гараненко

36-річний Вадим Гараненко призначений головою Нововоронцовської райдержадміністрації. Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого у 2010 році. За фахом – юрист. На державній службі близько шести років. Працював в органах внутрішніх справ. Останнім часом займався адвокатською діяльністю. Чинний депутат Олешківської міської ради.

Можливість обійняти керівну посаду, не маючи при цьому зв’язків і рекомендацій, Вадим називає прецедентом. Про LIFT, який він успішно пройшов минулого місяця, розповідає: «Достатньо лише продемонструвати рівень знання законодавства України, пройти тести на логіку та ерудицію».

Нововоронцовщину Вадим Гараненко називає географічно вдало розташованим районом. Проте, за його словами, реалізація державних реформ тут неможлива без проведення процесу децентралізації, тому це – першочергове завдання. «Багато грошей витрачається на утримання застарілого обладнання та приміщень. А деякі посади взагалі втратили свою актуальність», – пояснює голова РДА.

Цікаво, що новопризначений очільник виконавчої влади району поки що навіть не знайшов житла у селищі. Каже, свою допомогу запропонувало одразу кілька колег-місцевих мешканців. Проте, найімовірніше, найближчі дні доведеться провести у робочому кабінеті – роботи, хоч греблю гати.

Херсонська ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com