Український Південь

Інформаційне видання

Німецький режисер зніме документальний фільм про українську Бессарабію

У Татарбунарському районі в національному природному парку «Тузлівські лимани» побував незалежний кінорежисер з Берліна Андреас Берхардт.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розповів відомий еколог Іван Русєв.

«Нещодавно в НПП« Тузлівські лимани »побував незалежний кінорежисер з Берліна Andreas Bernhardt – який робить дуже важливу справу – знімає фільм про сучасні події в Україні, в першу чергу про російсько-українську війну для жителів Західної Європи, висвітлюючи ці події такими як вони є насправді», – написав Русєв в своєму повідомленні.

У національному природному парку «Тузлівські лимани» він був з метою познімати людей, дізнатися їхні думки щодо війни, і цікаві історії про українську Бессарабію для його нового документального фільму. За словами самого Андреаса, він був здивований, що в парку збереглося ще багато ділянок дикої природи і птахів, пише Сила громад.

«Спробувавши відмінні страви смачної бессарабской кухні і прекрасне вино, наш гість, підкорений українською гостинністю, поїхав до себе додому, монтувати фільм про Україну», – розповів Іван Русєв.

 

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня