На Херсонщині можуть з’явитися символ області, парк тоталітарних скульптур та музей ООС

Вчора очільник Херсонської обласної державної адміністрації провів робочу зустріч з архітекторами. На ній було висунуто три ідеї, які у майбутньому можуть бути реалізованими у місті. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Перша: створення впізнаваного символу Херсонщини, не пов’язаного з уже існуючими зображеннями на кшталт гербу області чи Пекторалі із Товстої Могили (Скіфської пекторалі). «Його, як донецьку Пальму Мерцалова, чи одеський якір у формі серця ми змогли би дарувати регіонам-побратимам», – пояснив Юрій Гусєв.

Друга ідея: облаштування на Херсонщині парку тоталітарних скульптур. «В Україні багато про це говорять, але фактично ще ніде не реалізовано. Ми не пропагуємо ідеологію СРСР, це просто частина нашої історії», – зазначив Юрій Гусєв. В якості одного з варіантів потенційних локацій для розміщення парку розглядається територія поблизу монументу «Легендарна Тачанка» в Каховці.

І третя ініціатива полягає у створенні просто неба музею АТО/ООС в одному з херсонських парків. Ця ідея, за словами Юрія Гусєва, народилася під час спілкування з батьком загиблого в АТО командира батальйону «Херсон» Руслана Сторчеуса Олександром. «До музею змогли би приходити ветерани бойових дій, там також можливо проводити заходи», – сказав очільник Херсонщини.

Свої ідеї з приводу озвучених ініціатив скульптори та архітектори мають направити на розгляд до облдержадміністрації. У свою чергу управління культури ОДА розпочинає роботу над збором інформації щодо майбутніх експонатів – пам’яток радянських вождів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com