Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Турнір з волейболу пам’яті Всеволода Заботіна пройшов у Херсоні

19-20 жовтня 2019 року в спортивній залі 57-ї Херсонської спеціалізованої школи відбувся традиційний 25-й обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений вшануванню пам’яті В.Ф. Заботіна.

Змагання проводяться за ініціативи управління з питань фізкультури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

За результатами змагань призові місця розподілено таким чином:

четверте місце зайняла команда «Арабатська стрілка», Генічеськ, третє місце зайняла команда с. Чорнобаївка «БАБАЙ». Переможцем турніру стала команда «Вгору» з м. Херсон, яка у фіналі перемогла команду СК «Скадовськ» 3 : 1. Також у змаганнях приймали участь команди: Херсонського державного університету та «Корабел» – Херсон.

Усі переможці та призери змагань отримали кубки, медалі, грамоти від організаторів. Висловлюємо подяку оргкомітету змагань за високу організацію турніру.

До речі, ці змагання стали заключними у підготовці команд до Чемпіонату Херсонської області з волейболу, який стартує 3 листопада у с. Виноградове такими іграми: