Профорієнтаційну екскурсію для старшокласників провели на херсонському підприємстві

Профорієнтаційні екскурсії херсонських старшокласників підприємством Юрія Рожкова продовжуються.

“Вибір майбутньої професії – це відповідальність. Передусім, власна. Я хочу, щоб наші випускники шкіл замислювались над цим не в останній момент, а заздалегідь. Встигли обдумати, порівняти, обрати. Щоб не втрачати дорогоцінного часу в житті!”, – зазначив Юрій Рожков, згадуючи свої шкільні екскурсії на виробництво.

Саме тоді він вирішив розвивати власну справу. І досяг того рівня, щоб дбати не лише про власний бізнес, а й про інших людей та навколишнє середовище.

З виготовленням екологічно чистої продукції та секретами менеджменту познайомились учні 9-Б класу ЗОШ № 37.

Владислава Пряду найбільше вразив економічний підхід: “Виявляється, можна обігрівати приміщення без опалення чи нагрівачів, через вентеляцію, без чадних викидів в атмосферу, хімічних відходів у ґрунт. Датчики руху, закодовані назви полиць, електрокари, виготовлення тари на місці – все продумано! Мені дуже сподобалось. Я такого обладнання ще ніде не бачив. Є над чим поміркувати“.

Розповів Юрій Рожков присутнім і про податкове наповнення бюджету підприємцями, соціальну відповідальність бізнесу, економічну складову. А на приємну згадку про екскурсію, вручив кожному подарунок – щойно виготовлене екологічне рідке мило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *