Чемпіонський титул здобула каховська спортсменка на чемпіонаті світу з тхеквондо

Віце-чемпіонка світу в особистому спарингу, срібло у командній спецтехніці та чемпіонський титул у командному розділі – «спаринг» здобула каховчанка Аліна Немерець на чемпіонаті світу з тхеквондо, що відбувся у Болгарії. Дівчина повернулась до тренувань. На одному з них побували  кореспонденти Суспільного. 

Аліні Немерець – 15, 6 років дівчина займається тхеквондо.

“Я пішла на тхеквондо, тому що я з самого дитинства хотіла займатися або дзюдо, або карате, але батько мене відвів на тхеквондо, мені сподобалося і тепер я займаюсь тут. Мені подобається, що тут більше можливостей проявити себе у будь-яких видах програми. У нас є 5 видів програми, кожен може підібрати для себе, що найбільше подобається. Можна обрати або спеціальну техніку, або силове розбивання, або спаринг, або тулі, чи самозахист“, – говорить призерка чемпіонату світу з тхеквондо Аліна Немерець.

Аліна Немерець говорить, неодноразово брала участь у змаганнях різного рівня. Визначними для неї стали – цьогорічні чемпіонати Європи та світу:

“На чемпіонаті світу я стала першою та другою, а на чемпіонаті Європи я взяла одне срібло та одну бронзу. У моїй категорії було дві гречанки та дві українки, я змагалася з усіма дівчатами, у двох боях я перемогла, в одному програла”.

Досягнення Аліни, говорить її тренерка Мадонна Баранова – це результат наполегливої праці. Напередодні важливих змагань спортсмени тренуються щодня по кілька годин, крім того, мають постійно тримати себе у формі, в тому числі дотримуватися збалансованого харчування.

Аліна Немерець прийшла до мене 6 років тому. Я відразу відмітила, що дівчина перспективна. У неї гарний зріст. За 6 років вона стала призеркою чемпіонату світу в особистому заліку – срібна медаль і чемпіонкою світу в командному заліку – це командний розділ спаринг вікової групи 14-15 років“, – каже тренерка з тхеквондо Мадонна Баранова.

У майбутньому, говорить Аліна, вона мріє стати тренеркою.

Перемоги каховчанки Аліни Немерець на чемпіонаті світу з тхеквондо.

Віце-чемпіонка світу в особистому спарингу, срібло у командній спецтехніці та чемпіонський титул у командному розділі – «спаринг» здобула каховчанка Аліна Немерець на чемпіонаті світу з тхеквондо, що відбувся у Болгарії. Дівчина повернулась до тренувань.Детальніше за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/41612

Опубліковано UA: ХЕРСОН Понеділок, 7 жовтня 2019 р.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com