У херсонському виші пройшов сімейний конгрес

На базі Херсонського державного університету відбувся Перший міський Херсонський конгрес «Міцна родина – міцна країна» в межах проєкту Національної сімейної стратегії. Мета заходу – об’єднати зусилля органів місцевого самоврядування, освітян та науковців, громадських та релігійних організацій, журналістів та державної влади в реалізації державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях; привернути увагу до проблем сім’ї, дітей та батьківства в Херсон та області.

 

Захід фактично співпав з Днем вчителя. Проректор з наукової роботи Сергій Омельчук зазначив: «Херсонський державний університет – це міцна родина, яка має давні традиції і в соціально-гуманітарній, і в науково-освітній сфері. Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, який потужно веде нашу родину вперед до зміцнення та покращення, передав свої найщиріші вітання!». До привітання долучилася проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко: «Бажаю, щоб міцна родина стала основою України, яка процвітає!».

 

Дійсно, саме родина має найбільший вплив на формування здорової, вихованої, щасливої людини, а значить – і міцної України.

Спікерами форуму стали:

– Адріан Буковинський – голова оргкомітету Всеукраїнського форуму сім’ї, експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин, доктор філософії;

– Олена Урсуленко – секретар Херсонської міської ради;

– Юрій Маринчак – керівник Благодійного фонду «Мій дім»;

– Вікторія Гавренкова – голова Громадської організації «Добродія-Херсон»;

– Руслан Кухарчук – голова Всеукраїнської асоціації «Новомедія», лідер Всеукраїнського громадського руху «Всі разом за сім’ю»;

– Людмила Волинець – експерт у сфері захисту прав дитини;

– Світлана Лубяна – голова Херсонського регіонального відділення Міжнародної місії «Агапе»;

– Валентина Федяєва – професор ХДУ, заслужений працівник освіти України.

Впродовжз заходу відбулися панельні дискусії на такі теми: «Досвід впровадження освітніх програм «Основи сім’ї», «Підготовка до подружнього життя та відповідального батьківства», «Взаємодія держави та громадськості в захисті прав дитини та прав родини».

Це ті теми, на які навряд чи говорили у школі на уроках та на заняттях в університеті, доволі рідко про це розповідають своїм дітям батьки. Тож студенти взяли для себе чимало корисної інформації від досвідчених експертів та фахівців. Будувати міцну країну потрібно із себе! Присутніми була ухвалена резолюція конгресу, основними пропозиціями якої стали підтримка діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій щодо захисту традиційних сімейних цінностей, інституту сім’ї, активна участь в таких заходах; рекомендація впровадження в закладах освіти міста програм підготовки молоді до подружнього життя та формування відповідального батьківства.

За інформацією прес-центру ХДУ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com