Юрій Гусєв обговорив стратегічні питання з членами Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України

28 серпня, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв зустрівся з членами Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України.

На зустрічі були розглянуті найбільш вагомі стратегічні питання стосовно децентралізації, фінансування делегованих повноважень, питання землі та комунального майна, захисту комунальних підприємств, а також обговорили розбіжності законів житлово-комунального господарства. «Все, що запущено – має бути завершено, з ефективним використанням коштів»,- наголосив Юрій Гусєв.

Очільник області зазначив, що проблема доріг на Херсонщині потребує комплексного та першочергового вирішення: «В усіх районах та селах, в яких я перебував перше питання одразу ставилося про дороги».

Голова ОДА наголосив на необхідності будування доріг з урахуванням вагового і температурного контролю і закликав членів Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України допомагати контролювати їх якість: «Зробіть цю роботу разом зі мною, для того, щоб були більш якісні дороги».

Також, Юрій Гусєв відповів на запитання учасників зустрічі закликавши присутніх до колективної співпраці: «Наша спільна задача, спільна відповідальність напрацювати ті проекти, які б рухали наші міста, села, селища вперед».

сайт Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *