Український Південь

Інформаційне видання

Хатка на курячих лапках: у Запоріжжі розмістили об’єкт, який може призвести до трагедії – фото

Вчора ми писали про появу в нижній частині “Каскаду фонтанів Райдуга” невідомого об’єкту, який з’явився ні звідки, хто давав дозволи на його розміщення та підключення електроенергії не відомо.

Окрім великої таємниці, що пов’язана з його появою, він ще й становить небезпеку для суспільства. Журналістки Форпост добре розглянули об’єкт, зафіксували все на фото і діляться зі своїми читачами.

Як видно з фото, тримається будиночок на “волоску”, електричні проводи нависали прямо над проїжджою частиною. У разі проїзду цією дорогою автобуса чи вантажівки проводи просто обірвуться. До чого це може привести, можна лише здогадуватися. До речі, заборонних знаків, які б не дозволили у цьому місці  проїзду габаритного транспорту там немає.

Підприємці, що працюють в сусідстві від цієї хатинки спробували поцікавитися у профільних відомствах, хто дав дозвіл на розміщення, хто є власником нової точки та зрештою – що будуть продавати в ній. Як виявилося, цієї інформації не знає ніхто. Кивають один на одного, але великою таємницею не діляться.

Дерев’яні будиночки такого плану знаходяться на балансі в КП “Титан”, там мають право віддати його в оренду кому завгодно і не мусять стежити за тим, використали його з порушенням закону чи без.  Дивно інше, будиночок стоїть на своєму місці вже декілька днів, а поліція туди не навідується.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня