На Запоріжжі вилучили з продажу понад тонну кавунів з нітратами

Спеціалісти Держпродспоживслужби міста Запоріжжя не допустили в обіг кавуни, в яких вміст нітратів був майже в чотири рази вище допустимої норми.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«При дослідженні баштанних культур на вміст нітратів мінімальний показник становив 3,8 мг/кг, максимальний — 352,5мг/кг, що майже в 4 рази вище допустимої норми. Норма вмісту нітратів у кавунах складає 60 мг/кг, динях — 90 мг/кг. Небезпечна продукція у кількості понад 1 т денатурована та не допущена до реалізації», — йдеться у повідомленні.

Також відзначається, що в поточному році на агропродовольчих ринках міста Запоріжжя спеціалістами державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби в Запорізькій області досліджено 656 проб баштанних культур.

«За результатами досліджень виявлено 20 випадків перевищення допустимого рівня вмісту нітратів. Тож при купівлі баштанних на ринках фахівці радять ознайомитися з експертним висновком лабораторії, при купівлі в магазині — із супутніми документами, що підтверджують безпечність цієї продукції». — відмітили в Держпродспоживслужбі.

Аgravery

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *