У Запоріжжі презентували мегаполіси з конструкторів LEGO (фото)

20 квітня у Запоріжжі відбувся Play Fest – Всеукраїнський фестиваль гри, навчання і натхнення. Учні шкіл та дошкільних навчальних закладів із Запорізької, Дніпропетровської та Харківської області представили свої роздуми щодо того, як будуть виглядати міста та професії майбутнього. Свої мрії та бачення діти втілили у проектах виготовлених з конструкторів LEGO. Про це повідомляє Actual.Today.

Тематика Play Festу змінюється  кожного року. Пілотним був конкурс 2012 року напередодні чемпіонату Євро-2012. Тоді фестиваль був присвячений темі «Стадіони майбутнього». У наступні роки діти працювали над проектами «Школа майбутнього», «Космічні технології», «Моє місто», «Світ пізнання, розваг та відкриттів», «Столиці світу», «Водний світ».

У 2019 році у фестивалі взяли участь близько 300 навчальних закладів, 50 тисяч дітей та близько двох з половиною тисяч педагогів, а сам Play Festу крім Запоріжжя пройде ще й у Києві.

Як повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі вчитель року Олександр Жук,  у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення «Play Fest»команда «Джерело» здобула перемогу у номінації «Найкраща презентація проекту»: «The LEGO Foundation — НЕЙМОВІРНІ, КРУТІ ТА КРЕАТИВНІ! Подарували дітям захід, надавши змогу поринути у світ LEGO, стати частиною нестримного майбутнього».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *