Студенти ХДУ інспектують будівництво басейну

На території паркової зони Херсонського державного університету активно триває будівництво сучасного басейну. Сьогодні, 5 квітня, на об’єкт завітали студенти іноземної філології  разом з в.о.ректора ХДУ Наталією Тюхтенко та деканом факультету Іриною Гоштанар.

«Сьогодні на ваших очах відбувається процес будівництва. Ті, хто прийдуть після вас, цього побачити не зможуть», – зазначила Наталія Тюхтенко. Здається, тільки-но вчора розпочалися підготовчі роботи, а сьогодні вже виконано 85% будівельних робіт.

Також Наталія Анатоліївна зауважила студентам, що вони матимуть змогу відвідувати басейн безкоштовно. Крім того, будуть виділені квоти й для молоді з інших навчальних закладів та звичайних мешканців міста.

У ході екскурсії студентство відзначило, що будівництво об’єкту просувається шаленими темпами та вражає своїми масштабами. Та впевнитися у цьому можна лише перебуваючи всередині, адже зовні споруда здається невеличкою.

Тож спільнота Херсонського державного університету з нетерпінням чекає на відкриття сучасного спортивного басейну у нашому навчальному закладі.

Прес-центр ХДУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com