5 березня 2018 року в м. Києві підписана Угода між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи”. 15 березня за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Генерального директора Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пека Хайнонена відбулася презентація проекту «Фінська підтримка реформи української школи» на базі НСК «Олімпійський» в м. Києві, пише Online Нова Каховка.
Учасникам делегації від Херсонщини стали очільники освіти в області: Левенець Ніна Іванівна– заступник директора Департаменту – начальник управління дошкільної, повної загальної середньої та спеціальної освіти Департаменту освіти, науки і молоді обласної державної адміністрації, Ситнікова Олена Володимирівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Каланчацької селищної ради, Петрова Світлана Анатоліївна – головний спеціаліст відділу освіти Скадовської районної державної адміністрації, Дубас Ірина Петрівна– директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради, Бойко Світлана Віталіївна – заступник директора Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради, Волик Катерина Володимирівна – методист методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради.
Реалізація Проекту між Фінляндією та Україною матиме системний позитивний вплив на здійснення освітньої реформи, яка визначена одним із пріоритетів діяльності Уряду України
Проект складається з трьох ключових напрямів, які відповідають основним потребам реалізації концепції “Нова українська школа”:
- підготовка вчителів початкової школи (1 – 4 класи) до впровадження у навчальний процес Державного стандарту початкової освіти, який розроблено на основі компетентнісно-орієнтованого підходу;
- популяризація освіти, підвищення рівня сприйняття суспільством важливості освіти та необхідності її реформування;
- покращення освітнього середовища.
У перспективі реалізація Проекту призведе до поліпшення якості середньої освіти, подолання територіальних відмінностей у якості освіти та трансформації змісту освіти на основі компетентнісного підходу.
Під час презентації учасники делегації мали змогу особисто поспілкуватись та отримати відповіді на хвилюючі запитання також від куратора проекту “Право на освіту” Наталії Мосейчук – ведучої телеканалу 1+1.
Схожі публікації:
- Новокаховський коледж Таврійського агротехнологічного університету відзначає 65-річчя
- Близько тисячі спеціалістів агропромислового комплексу готує зараз Новокаховський коледж
- Аграрії у Новій Каховці підписали звернення до Петра Порошенка
- У Новокаховському гуманітарному інституті “пільговиків” навчають безкоштовно
- У Новій Каховці для дітей організували яскраве свято води