Фіскальна служба Херсонщини поповнилась молодими фахівцями

В Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі урочисто склали Присягу державного службовця фіскали – початківці, які призначені на посади за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В».

Шадевського Богдана Олеговича призначено на посаду головного державного ревізора – інспектора та Синявського Максима Сергійовича – на посаду старшого державного ревізора – інспектора відділу організації стягнення та роботи з безхазяйним майном, погашення боргу з фізичних осіб та заборгованості з ЄСВ управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У присутності заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Миколи Квасневського, колег зі структурного підрозділу, на посади в якому їх призначено, та начальника управління по роботі з персоналом Олесі Кривенко, молоді спеціалісти виголосили Присягу державного службовця та скріпили її текст власним підписом.
Підписаний текст Присяги буде долучений до особових справ, а інформація про її прийняття – внесена до трудових книжок працівників.

ДФС У Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *