На Одещині капітально відремонтують міст через Хаджибейський лиман

Служба автомобільних доріг Одеської області уклала договір на капітальний ремонт моста через Хаджибейський лиман, що на трасі Одеса – Київ

Роботи виконає ТОВ “Підприємство “Маст-Буд”. Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник Служби автомобільних доріг Одеської області Олег Варивода.

За його словами, ремонт мають розпочати найближчими днями. Варивода розповів, що дорожники тривалий час не могли укласти договір, провели шість тендерів і кожного разу щось було не так. “Ще в лютому місяці 2018 року було об‘явлений перший тендер на ремонт Хаджибейського мосту. Забігаючи наперед скажу, що в результаті таких тендерів було шість(!!!). Один з учасників цього тендеру, непроходячи навіть кваліфікаційні умови, почав атакувати нас через Антимонопольний комітет, кожного разу вимагаючи визнати, що він таки може приймати участь у тендері, а коли цього довести не міг – просив взагалі відмінити тендерну процедуру. Перше у нього не вдавалося, а от друге він успішно провернув декілька раз. В результаті чого, ми знову і знову назначали новий тендер і втратили цілий рік. Зрозуміло, що у зв‘язку з цими “тендерними битвами” фінансування з цього об‘єкту було знято”, – розповів керівник автодору.

Наприкинці 2018-го, той самий учасник, який за цілий рік так і не спомігся довести свою кваліфікацію, вкотре направив свою скаргу на скасування тендерної закупівлі. А на початку 2019 року АМКУ повністю відхилив вимоги скаржника, і тендерна закупівля таки відбулася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code