Великий плазмовий телевізор подарували одній з херсонських шкіл

Великий плазмовий телевізор для занять першокласників за державним стандартом Нової української школи поповнив сучасне обладнання Херсонської ЗОШ №36.

Його подарував особисто Юрій Рожков, лідер Громадської платформи “Добро переможе”, відвідавши батьківські збори. Адже переконаний: освітня реформа потребує не лише нових підходів до навчання, а й оновлення матеріально-технічної бази.

Бачу величезний потенціал наших вчителів, – підкреслив Юрій Рожков, – бо регулярно спілкуюсь з освітянами і на тренінгах, де ми навчаємо їх писати гранти, і на заняттях, куди запрошують мене у якості гостя або учасника, і на професійних екскурсія, які проводжу для школярів на своєму підприємстві, і на творчих конкурсах та спортивних змаганнях, де херсонські діти посідають призові місця! Ми вільно спілкуємось з вчителями, дітьми, батьками. Відчуваю з їх боку довіру. На одній з таких зустрічей батьківський колектив 36-ї школи попросив посприяти в оновленні обладнання класних кімнат. Адже вони переживають за своїх діточок. І я також переживаю, тож долучаюсь до загальної освітянської справи. Ось привіз сучасний телевізор у подарунок!

Директор ЗОШ №36 Вікторія Соловйова додала: “Сьогодні – величезний телевізор, а на початку року – комплект меблів для НУШ. Ми зараз ними користуємось в ігровій кімнаті для першокласників. А утеплене м’яке покриття на підлогу, яке нам також привіз Юрій Рожков, лідер Громадської платформи “Добро переможе” у співпраці з Фундацією Данії “Збережи Україну”, обов’ язково з часом займе своє місце. Ми усією школою №36 дуже дякуємо Юрію Рожкову за такі необхідні для нас подарунки! Усі вони, звичайно ж, разом з добрими напутніми словами нашого надійного Друга, допомагають учням старанно навчатися і гармонійно розвиватися! Ще раз дякуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *