Священику, який пішов до ПЦУ на Одещині, у Московському патріархаті заборонили служити

Митрополит Агафангел підписав указ, за яким настоятелю Свято-Покровського храму забороняється займатися священнослужінням, також його відлучають від таїнства святого причастя

Як повідомляє Depo.Одеса, відповідний документ опублікований на офіційній сторінці Одеської єпархії УПЦ Московського патріархату у Facebook.

Зазначимо, що настоятель Свято-Покровського храму у смт Сарата разом із парафіянами вирішив перейти до ПЦУ. На це одразу відреагували у єпархії Московського патріархату. “Указа настоятелю Свято-Покровського храму смт Сарата Протоїєрєю Владиславу Івановичу Шиману. Визначенням нашим від 26 січня 2019 року, за порушення священицької присяги, клятвопорушення, зраду Святої Христової Церкви, ухилення в розкол, участь у політичній авантюрі, брехню та лицемірство, вчинення соблазну серед віруючих, на підставі 10 і 11 правил Святого Карфагенського Собору, Ви звільняєтесь від служіння у Свято-Покровському храмі смт Сарата і забороняєтесь у священнослужінні з відлученням від таїнства Святого причастя”, – йдеться у документі, підписаному Агафангелом.

Якщо ж Владислав Шиман буде продовжувати священнослужіння, то в єпархії погрожують йому тим, що “хліб не переложиться в Пречисте Тіло Христове, а вино в Пречисту Кров Христову”, а сам священий перебуватиме під “архієрейською клятвою до Другого Страшного Пришестя Господа нашого Іісуса Христа”.

Нагадаємо, 26 січня, Свято-Покровська громада селища Сарата на чолі з настоятелем Владиславом Шиманом перейшла від Української Православної Церкви Московського патріархату до Одеської єпархії Православної Церкви України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *