Оприлюднили перелік російських церков в Одесі, котрі повинні змінити назву

Міністерство культури України оприлюднило перелік релігійних організацій, яким необхідно внести зміни в назву і статут відповідно до нової редакції закону “Про свободу совісті та релігійні організації” щодо назв релігійних організацій 

Як повідомляє Depo.Одеса, відповідний список опубліковано в урядовій газеті Урядовий кур’єр.

Мінкультури за результатами релігієзнавчої експертизи встановило, що під дію ч. 7 і 8 ч. ст. 12 закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” підпадають релігійні організації (релігійні громади, управління і центри, монастирі, релігійні братства, місіонерські товариства (місії), духовні навчальні заклади), які діють на території України і входять до складу (є частиною) таких релігійних об’єднань: Руська (Російська) Істинно-Православна Церква (РІПЦ), Руська (Російська) Старообрядницька Церква (Безпопівська згода), Українська Православна Церква (в єдності з Російською Православною Церквою (УПЦ), Руська (Російська) Православна Старообрядницька Церква (РПСЦ).

Згідно з повідомленням, релігійні організації, які діють на території України, згідно з переліком (додано) повинні протягом трьох місяців внести у свій статут (положення) зміни, передбачені ч. 7 ст. 12 закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” та подати їх на реєстрацію в установленому порядку.

З них на території Одеси та області діють: Управління Балтскої єпархії (МП), Одеська єпархія (МП), Одеська духовна семінарія, Іллінський монастир, Воскресенський теплодарський монастир, монастир “Всіх скорботних радсть”, Константино-Єлининський монастир, Миколаївський монастир, Іверський монастир, Преображенський Борисівський монастир, монастир Різдва Богородиці, Свято-Воскресенскьий Теплодарський монастир, Свято-Архангело-Михайлівський монастир, Пантелеймонівський монастир, Свято-Покровський Балтсько-Феодосієвський монастир, Успенський монастир, а також 613 православних церков, що підпорядковуються Московскьому патріархату.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *