Великі підприємства Одещини за 2018 року додали до місцевої скарбниці понад 1,3 млрд.грн.

Великі платники податків Одещини, які перебувають на обліку в Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, за 2018 рік спрямували до місцевої скарбниці 1,336 млрд.грн. податкових платежів. Це на 44,8% більше показників 2017 року.

Основна складова доходів місцевого бюджету — податок на доходи фізичних осіб, сплата якого у 2018 році склала 946 млн.грн. або 70,8% загальної суми надходжень. У порівнянні з 2017 роком, сплата цього податку зросла на 362,5млн.грн.
Від землевласників та землекористувачів Одещини надійшло 117,5 млн.грн. плати за землю. Від реалізаторів підакцизної продукції надійшло 102,7 млн.грн. акцизного податку.
Крім цього великі підприємства Південної Пальміри сплатили 129,6 млн.грн. податку на прибуток підприємств, 19 млн.грн. податку на нерухоме майно, 8,5 млн.грн. плати за ліцензії та 4,1 млн.грн. екологічного податку, пише Агроперспектива.

«Ми вдячні великим платникам податків, які чесно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно сплачуючи кошти до бюджету. Саме завдяки їх сумлінності ми маємо можливість стабільно наповнювати державну та місцеву скарбниці, забезпечувати коштами зобов’язання держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат», — відзначила начальник Одеського управління Офісу ВПП ДФС Вікторія Талпа.

Одеське управління Офісу ВПП ДФС 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *