Херсонщина отримала 5 нових автомобілів екстреної медичної допомоги

14 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв на площі Свободи у Херсоні вручив ключі від 5 санітарних спеціалізованих автомобілів для комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.

«У нас склалася гарна традиція: кілька років поспіль перед Новий роком ми передаємо автомобілі екстреної допомоги, щоб покращити надання медичних послуг на Херсонщині. Наразі в районах області кустовим способом створені центри екстреної медичної допомоги, наш план – приїзд до пацієнта за 15 хвилин. Це гарна європейська послуга і вона має реалізовуватися і далі», − акцентував увагу Андрій Гордєєв.

На баланс КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради було передано:

  • 2 автомобіля типу − В (РЕUGEOT BOXER) на загальну суму 5055,6 тис. грн: кошти ДФРР та обласного бюджету (459,6 тис. грн);
  • 2 автомобіля типу − А2 (CITROEN JUMPER), придбані за кошти обласного бюджету (3597,0 тис. грн);
  • 1 автомобіль отримано як гуманітарну допомогу в рамках угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

Спеціалізовані санітарні автомобілі оснащені новітнім сучасним медичним обладнанням, відповідають національним стандартам України та технічному регламенту Директиви Ради ЕС, що дає гарантію екологічності, технологічної безпеки, надійності та якості.

Оновлення санітарного автотранспорту наближає надання своєчасної, доступної та якісної екстреної медичної допомоги для мешканців Херсонської області, у тому числі в сільській місцевості та поліпшує медичну інфраструктуру.

«Автомобілі будуть розподілені між пунктами базування (структурними підрозділами центру екстреної медичної допомоги) у районах області. Додатково нам потрібно ще 16 автомобілів, щоб вийти на відповідний технологічний паспорт забезпечення екстреної медичної допомоги», – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко.

Нагадаємо, що оновлення автопарку розпочалося у 2017 році, коли Департамент охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації взяв участь у реалізації Проекту Державного фонду регіонального розвитку «Екстрена медична допомога».

В результаті цього в грудні 2017 року Обласний територіальний центр екстреної допомоги та медицини катастроф вже отримав 2 сучасних спеціалізованих санітарних автомобіля CITROЁN JUMPER, загальною вартістю 4 млн. 400 тис.  гривень.

сайт Херсонської ОДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *