У Херсоні почала роботу арт-лабораторія «Українська хата талантами багата»

1 грудня у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотека ім. О.Гончара відбулося перше засідання арт-лабораторії «Українська хата талантами багата». Автором проекту є херсонський письменник Олег Олексюк.

На заході було презентовано серію картин Володимира Гончаренка «Стара верба» та нову поетичну збірку Галини Добровольської «Камертон душі». Також у переповненій залі світлиці присутні ознайомилися з азами української вишивки та рецептами приготування вареників, які є гордістю нашої національної кухні. Господині Оксана Олексюк та Галина Добровольська почастували всіх варениками та пиріжками власного домашнього приготування.

Завідувач відділу Тетяна Краснолуцька представила тематичну книжкову виставку, присвячену українській вишивці. Крім того, книголюби ознайомилися з новими виданнями Херсонської філії Видавничого центру «Просвіта», які вже є на полицях книгозбірні.
Р

озмову про особливості української пісні продовжили співаки Іван Бурлака та Інна Крюковська, які й заспівали – «Чумацький шлях» (сл. А. Кичинського, муз. А. Шейченка) та «Червона рута» (сл. та муз. В. Івасюка).

Поступ об’єднання знаних особистостей в галузі культури та творчої молоді у світлиці обласної книгозбірні розпочато. Тож до нових зустрічей в «Українській хаті», яка талантами багата.

Олег ОЛЕКСЮК, керівник проекту

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com