Умовним терміном відбувся запорізький політтехнолог, що за гроші Кремля “федералізовував” Україну

Печерський районний суд Києва виніс вирок запорізькому політтехнологу та журналісту Павлу Золотарьову, що був затриманий  у лютому 2017 року за посягання на територіальну цілісність України

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідний вирок, оприлюднений в реєстрі судових рішень.

Було встановлено, що Золотарьов входив до складу злочинною групи. Стосовно її організатора ведеться окреме розслідування, інші особи, що входили до її складу, не встановлені.

Завданням запорізького політтехнолога було “протягувати” через сесії місцевих рад звернення до центральних органів влади про розмежування повноважень, що в подальшому було б підставою для набуття цими регіонами економічної та адміністративної самостійності. Ці кроки по федералізації України мали висвітлюватися в ЗМІ.

План, за яким діяв Золотарьов, був розроблений зацікавленими особами в Росії, заходи фінансувалися звідти ж. Кожне відповідне рішення коштувало від 60 до 100 доларів США, які передавалися нині невстановленим посередникам.

Таким чином Золотарьову вдалося “протягнути” у різні періоду 2016 року “федеративні” звернення до центральної влади від Володимирецької районної ради Рівненської області, Житомирської обласної ради, Івано-Франківської обласної ради.

У лютому 2017 року діяльності політтехнолога був покладений край – його затримали. СБУ тоді оприлюднила три уривки з розмов Золотарьова, датованих листопадом 2016 року. На записах він обговорює з посередниками питання оплати замовних акцій, спрямованих на підтримку “автономістських” заходів в Україні. При цьому зазначає, що гроші на це мають прийти з Москви.

Після затримання Золотарьов, як випливає з матеріалів суду, співпрацював зі слідством, що стало підставою для пом’якшення політтехнологу покарання. У суді він повністю визнав свою провину.

Печерський суд визнав Золотарьова винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (за ч. 2 ст.110 КК України) та призначив мінімальне покарання у виді п’яти років позбавлення волі. При цьому з відстрочкою вироку на два роки – до 31 жовтня 2020-го.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *