У студмістечку ХДУ 637 мешканців оформили субсидії і близько 1,4 млн. грн було відшкодовано за минулі 2 роки

Студенти, які мешкають у студмістечку ХДУ на зустрічі із адміністрацією університету подякували обраному ректору Олександру Співаковському, керівництву університету та студентського містечка, профспілці ХДУ, представникам управління праці та соціального захисту населення Суворовської та Дніпровської у м. Херсоні за надану можливість оформити субсидію.

“Уже 2 роки поспіль ми користуємося даною державною допомогою, яка дозволяє нам – студентам суттєво заощадити кошти на оплату за проживання у гуртожитку. І цифри справді вражають – 637 мешканців оформили субсидії і близько 1,4 млн. грн було відшкодовано за минулі 2 роки.
Цей рік не став винятком, адже сьогодні ми мали можливість зустрітися з адміністрацією університету”, – повідомляється на сторінці Студ містечко ХДУ у Фейсбуці.

Після офіційної зустрічі голова профспілкового комітету допомогла усім бажаючим мешканцям гуртожитків із заповненням заяви та декларації. Як результат – майже 400 мешканців подали документи на призначення субсидії.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *