В Одеській області працює міжвідомча комісія з протидії рейдерству

В Одеській ОДА продовжує роботу міжвідомча комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, яка на регіональному рівні реалізує комплекс відповідних заходів. З метою оперативного реагування на повідомлення про рейдерські захоплення представники міжвідомчої комісії виїжджають до районів. Окрім того, колегіально розглядаються письмові звернення. Напередодні відбулося четверте у цьому році засідання комісії, яке очолив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

«Заслуховуємо, виїжджаємо на місце подій та передаємо інформацію правоохоронним органам. Жоден факт порушення прав інвесторів чи захоплення підприємств не залишиться без уваги! Сподіваюся, що найближчим часом відповідні кримінальні провадження будуть передаватися на розгляд суду. Вирішення ситуації ускладнюється, коли аграрії неналежним чином оформлюють документи, аби уникнути сплати податків. Просимо відповідально ставитися до укладання договорів оренди землі та їх реєстрації відповідно до діючого законодавства», — наголосив під час засідання Олександр Терещук.

Більше інформації — на офіційному порталі ОДА: https://oda.odessa.gov.ua/…/v-odeskij-oblasti-pracue-mizvid…Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com