Щодня на міські маршрути виходить близько 140-150 автобусів КП «Херсонкомунтранссервіс»

Ще 8 місяців тому ця цифра сягала 2 сотень машин. На підприємстві не вистачає водіїв, 37 автобусів, які б могли щодня перевозити пасажирів, стоять у автопарку. Кадровий голод виник з усім відомих причин – низьких заробітків. Професіонали від’їжджають до Польщі, де заробляють пристойні кошти. 

Комунальне підприємство обслуговує 12 міських маршрутів (№№2 – 6, 10, 14, 17,24, 25,28). Нестача водіїв відобразилась на кількості машин на периферійних маршрутах, і навіть на таких крупних, як «п’ятірка».

«П’ятірку» стримуємо з великим трудом. Намагаємось, щоб автобуси ходили допізна, до 23.30, так само як і 6-ий, 14-ий та 17-ий. Тому я запрошую водіїв на роботу, офіційне працевлаштування з гарантованим соцпакетом. Найбільш важко з маршрутами№№25, 3, 4. Це периферійні маршрути, жителі віддалених районів тільки на них можуть дістатись до центру і тут рухомого составу не вистачає», – розповів директор КП «Херсонкомунтранссервіс» Олександр Васильєв.

Керівник повідомив, що за кошти міського бюджету будуть закуплені нові автобуси. Всі документи вже оформлені, затримка – за висновком Антимонопольного комітету. Очікують, що перша партія новеньких «Еталонів» надійде до Херсона наприкінці травня-початку червня. Це будуть 27 автобусів середнього класу з пандусом для зручності людей з обмеженими можливостями.

З 17 квітня відкрилися автобусні маршрути на приміські дачі херсонців. Почали ходити автобуси на дачі до Іванівки, Коханів, Кринків, до Інгульця та «Янтарю».

Комунальне підприємство «Херсонкомунтранссервіс» виводить на приміські маршрути до 8 «Еталонів» та «Богданів». Проїзд для пенсіонерів за наявності посвідчення безкоштовний. Міський бюджет компенсує перевізнику витрати у розмірі 1 мільйона гривень. На зустрічі голів дачних кооперативів з мером прозвучала пропозиція про відкриття окремого маршруту на Сади (це дачі, які розташовані перед Дар’ївкою).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *