Запорізькі фахівці запевняють, що будинок, який тріщить по швах, не впаде

Спецкомісія працювала в будинку по бульвару Шевченка, 42 в Запоріжжі, де утворилися величезні тріщи.

Про це повідомляє прес-служба мерії міста, передає портал Depo.Запоріжжя.

До комісії увійшли представники КП “Запорожремсервіс”, департаменту ЖКГ, Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій і інші.

За висновками членів комісії, в магазині, який знаходиться в будинку, в ніч на 5 березня було виявлено витік на трубопроводі опалення. Вода йшла під фундамент будинку, що і стало, швидше за все, причиною того, що відбувається. Витік усунений. Однак будинок ще не стабілізувався.

За інформацією начальника КП “Запоріжремсервіс” Сергія Ращєпкіна, за попередніми висновками фахівців НДІБК, загрози обвалення будівлі на сьогодні немає. Робітники “Запорожремсервісу” встановлять в третьому під’їзді розвантажувальні стійки і зміцнять віконні перемички. Також повинна бути видалена штукатурка, яка пошкоджена і може впасти. Роботи вже стартували.

Стан будівлі буде знаходитися на постійному контролі НДІБК, “Запоріжремсервісу”. Після стабілізації житлового будинку фахівці інституту внесуть свої рекомендації щодо виконання ремонтно-відновлювальних робіт. Лише потім можна буде говорити про ремонт, який потрібно буде виконати, його вартість та фінансування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com