На місцевих виборах, що відбудуться 29 жовтня, зріс вплив партій

Громадська мережа «ОПОРА», котра здійснює спостереження за передвиборчим процесом та ходом голосування, характеризує процес перегонів як такий, що відбувається переважно з дотриманням вимог базового законодавства.

29 жовтня цього року вибори проходять у Білозерському, Голопристанському, Горностаївському, Каховському, Високопільському, Іванівському та Олешківському районах. Як результат на Херсонщині з’явиться ще 10 об’єднаних територіальних громад і зникне Горностаївський район.

Спостерігачі констатують підвищення впливу політичних партій і появу нових політичних проектів порівняно з 2016 роком. Громадські спостерігачі фіксують меншу, порівняно з торішніми виборами, активність суб’єктів процесу.

Серед агітаційних форм переважають зустрічі з виборцями, проведення масових заходів та поширення агітаційної продукції. Відзначають відсутність прямого використання адміністративного ресурсу, водночас говорять про «симпатії» керівника області до деяких з висуванців.

Проблемою залишається матеріальне забезпечення роботи виборчих комісій та недотримання правил рівності і балансу у формуванні складу ТВК. Також «ОПОРА» відзначила відсутність інформації про вибори до ОТГ у засобах масової інформації.

За матеріалами прес-служби «Опора»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code