СБУ ліквідувало канал постачання зброї на Херсонщину і оголосило «жовтий» рівень терористичної загрози

Напередодні травневих свят, як вже повідомлялося раніше, Херсонське обласне Управління СБУ затримало постачальників зброї та ліквідувало злочинний канал за зброя з зони АТО потрапляла на Херсонщину.

Співробітники спецслужби задокументували один з епізодів продажу військової зброї та 29 квітня 2017р, а у Херсоні та у Чаплинському районі затримали покупців, посередників та продавців зброї, інформує Херсон.city.

Деталі  спецоперації не розголошуються. Відомо, що затримано 4 особи, в т.ч. з числа діючих військовослужбовців, вилучено ручний гранатомет РПГ-22 та 8 ручних гранат (3шт. Ф-1 та 5шт. РГД-5).

По даному факту за матеріалами СБУ військовою прокуратурою порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 410 КК України.

Наведена ситуація свідчить, що незважаючи на активні дії вітчизняних спецслужб, у незаконному обігу перебуває значна кількість зброї та засобів ураження, на які є певний попит. На додачу до цього країною-окупантом на території України, крім акцій інформаційної агресії, постійно здійснюються спроби дестабілізації обстановки шляхом фінансування різного роду «ватних» організацій та рухів.

Певним іспитом для патріотичного суспільства стануть травневі свята, тож будьте пильними, проявляйте свідомість та не дайте себе використати російським кукловодам.

З огляду на оголошений на Херсонщині «жовтий» рівень терористичної загрози, краще уникати відвідання місць масового скупчення людей та виїхати у святкові дні для відпочинку на природу, тим більше синоптики обіцяють сприятливі для цього умови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *