18 мільйонів, виділених Бериславу на реконструкцію очисних споруд, повернулись до Державного бюджету

15-й рік після аварії на очисних спорудах Берислава неочищені промислові та побутові стоки течуть до Каховського водосховища, Дніпра та Чорного моря. Два роки тому був розроблений проект реконструкції, закуплено нове обладнання. Торік Міністерство екології надало місту 18 млн. грн. на відновлення системи очищення, але їх так і не було освоєно.

«Це єдина претензія, яку я висловив меру Берислава Олександру Шаповалову. Ще два роки тому ми пролобіювали це питання, закупили сучасне обладнання, яке зараз просто лежить. Голова міськради не хотів займатись цим проектом, і гроші повернулись. Мені навіть соромно про це говорити. Це єдина проблема в області, за яку взялась наша команда, що допоки так і не вирішена», – зізнався голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, відповідаючи на запитання журналістів після представлення нового очільника Бериславського району.

Чи будуть виділені кошти на очисні споруди у 2017-му, невідомо. Торік депутати обласної ради піднімали питання корекції існуючого проекту реконструкції очисних споруд. Але поки закуплене обладнання ржавіє і просто лежить, всі відходи життєдіяльності без перешкод пливуть у водойми. Так і до екологічної катастрофи недалеко.

Коментар до: 18 мільйонів, виділених Бериславу на реконструкцію очисних споруд, повернулись до Державного бюджету

  1. Lex сказав:

    Такого мэра надо за ноги пополам разодрать как тряпку падлу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code