Нардеп Ірина Геращенко дорікнула ОБСЄ

Ірина Геращенко, яка до того, як стати політиком, була журналістом, вирішила висловити своє обурення щодо ситуації навколо утискання прав українців на території РФ.

Перший віце-спікер Верховної ради звернулася до ОБСЄ, зазначивши, що жодна міжнародна організація не згадує про те, що у Росії відсутня трансляція українського телебачення:

“В РФ не працює жоден український телеканал. Жоден. Чомусь це ніколи не хвилювало і не хвилює ані вельмишановну пані Дуню Миятович (представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ) і ОБСЄ, ані жодну міжнародну журналістську організацію.

В РФ проживає велика українська діаспора, яка налічує мільйони людей, десятки тисяч українців там працюють, сотні- виїхали внаслідок розв’язаноії РФ агресіі на Донбасі. Там в тюрмах сидять українці- політв’язні! Вони мають право на українську мову і українські телеканали, але їх немає в жодному кабелі. Так само блокуються украіїнські телеканали на окупованому Донбасі і Криму.

Де гучні заяви з цього приводу? Більше того, порушення свободи слова на окупованих територіях не входить в різні моніторинги , в т ч РЄ і тд, бо ж, мовляв, туди не пускають моніторингові місії, а отже, інформації не може бути в звітах.

А щодо присутності іноземних телеканалів в українському медіа – просторі, то яку б країну не представляли ці телеканали- вони мають дотримуватися українського законодавства, якщо ретранслуюються в Україні.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *