Депутат шести каденцій Херсонської обласної ради, підприємець Олександр Сидоренко вважає, що народні обранці всіх рівнів не займаються розвитком економіки, а їх цікавить, перш за все, процес розподілу бюджету. На початку незалежності перші три каденції обласних депутатів займались тим, що відшукували шляхи наповнення казни.
«Грошового обігу тоді не було. Існував тотальний бартер. І хто як міг, заробляв кошти. Ось тоді й був розвиток реальної економіки. Зі зростанням економічних показників змінювалась психологія депутатів: економіка ставала вторинною, примарною, реальним був бюджет. І всі почали його ділити, вважаючи це головним своїм завданням», – проаналізував Олександр Сидоренко.
Для того, аби ситуація в економіці покращилась, треба, за думкою Олександра Миколайовича, по-перше, обирати депутатів, котрі пропонують конкретні кроки в реальному секторі: створення робочих місць, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, тобто – тим, як, власне, наповнити бюджет. По-друге, контролювати обранців і вимагати конкретних результатів.
«Бачимо розчарування, низьку явку на вибори. Тому що депутати не відповідають за виконання своїх передвиборчих обіцянок, які з часом забуваються. Справа депутата – відповідальність на чотири роки за життя громади, а не можливість ділити її гроші», – підсумував Олександр Сидоренко.
Схожі публікації:
- Херсонский депутат Дмитрий Ильченко о “Фонде развития громады”
- Инвесторы вложили 1,5 млрд. в Одессу – по 568 долларов на каждого одессита
- Сотрудничество власти, бизнеса и образования может быть обоюдовыгодным
- До побачення, Росіє. Індійський аеропром обирає Україну
- Семеро одесситов попали в ТОП-100 богатейших украинцев 2016 года