Роботи тривали близько 2 місяців, бо кожен з пам’ятників потребував серйозної реконструкції. І вже в святковий день Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – вони стали місцем вшанування героїв тих буремних років.
Пам’ятники, як мовчазні свідки тих історичних подій, як зв’язок між поколіннями, як місток між минулим і сучасним, як настанова прийдешньому поколінню берегти мир.
Юрій Рожков, підприємець, депутат обласної ради прокоментував: «Масштабні заходи у нас завжди відбуваються в центрі Херсона. А нам хотілось, аби вони проходили і в передмісті.
Тим більше на День Перемоги. Це водночас і віддати данину тим рокам, і вшанувати ветеранів, і схилити голову перед тим невідомим солдатом, який виборов нам життя і свободу, дійшовши до Берліна. Ми збираємося разом, щоб підтримати один одного. Тим більше, пам’ятники вже давно потребували капітального ремонту. Ми об’єднали зусилля і Антонівського селищного голови, і Зеленівського, і депутата міської ради Руслана Рубана, аби встигнути до травневих свят. Адже хотілося нагадати молоді: не треба забувати минуле, без нього не можна побудувати майбутнє. Трагедія Другої світової війни не повинна повторитись.
Бо найцінніше – це життя».
Схожі публікації:
- У бюджеті Херсона передбачено 800 тисяч грн. для безкоштовного лікування катаракти у херсонців, – Алла Малицька (відео)
- У Херсонській школі №52 продовжуються роботи з капітального ремонту актової та спортивної зали (відео)
- Оперативна інформація по Херсонщині: інформація від чиновників
- Херсонська міськрада:усі об’єкти життєзабезпечення міста працюють у штатному режимі
- В Херсоні горів приватний будинок (відео)