Андрію Павелко в Херсоні нагадали, що він – президент. Щоправда, федерації футболу

Турнір юних футболістів Херсонської області відбувся в Херсоні на реконструйованому стадіоні в мікрорайоні «Корабел». В урочистому відкритті чемпіонату взяли участь президент Федерації футболу України Андрій Павелко, голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов і народний депутат Андрій Гордєєв.

Гості подарували юним спортсменам області футбольні м’ячі. А голова облради Андрій Путілов та депутат Андрій Гордєєв отримали з рук президента Федерації футболу Андрія Павелка пам’ятні знаки за підтримку спорту. Андрію Гордєєва дісталася футболка збірної України з автографами команди, а Андрію Путілову – вимпел української збірної.

В обласному турнірі взяли участь 15 дитячих футбольних команд з Каховки, Берислава, Великої Лепетихи, Дар’ївки і Херсона. Перед чемпіонатом юні футболісти продемонстрували гостям уміння поводитися з м’ячем.
«Упевнений, що серед вас є майбутні Марадони і Пеле», – оцінив майстерність юних футболістів Андрій Павелко. Він також відзначив, що Херсонщина завжди славилася своїми спортсменами.
Андрій Путілов в своєму вітальному слові зазначив, що новий стадіон – це тільки початок великої програми розвитку спорту.


«Ми плануємо будівництво десятків подібних стадіонів в області, – сказав голова облради. – Наше завдання – популяризація масових видів спорту, залучення дітей до здорового способу життя».
Андрій Гордєєв пообіцяв, що на стадіоні до кінця року з’являться нові роздягальні і трибуни для глядачів.
«Упевнений, що ви будете радувати батьків і тренерів і прославляти Україну», – сказав він, звертаючись до юних футболістів.
Нагадаємо, що реконструкція стадіону в мікрорайоні «Корабел» була розпочата в грудні 2015 року за ініціативою народного депутата і за підтримки голови Херсонської обласної ради. Тут була побудована нова арена стадіону з нанесенням каучукового покриття, а також встановлено нове спортивне обладнання.

Херсонська обласна радаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com