Більше 300 учасників з 17 країн світу взяли участь у конференції “Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Херсонщини”
Про це повідомила. в.о ректорки Херсонського Національного технічного університету Олена Чепелюк: – Сьогодні ми остаточно підбили підсумки міжнародної конференції «СИНЕРГІЯ