Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

З полону повернувся син волонтерки з Херсона Микола Дукін

Під час обміну полоненими  15  травня 2026 року додому повернувся Микола Сергійович Дукін — син волонтерки з Херсона Любові Дукіної. Про це повідомила представниця Антонівського старостату Херсонської громади Оксана Фоміна.

Микола Сергійович перебував у російському полоні з березня 2022 року. Після довгих років очікування та переживань він нарешті повернувся додому до рідних.

Його мама, Любов Дукіна, з початку окупації Херсона і до сьогодні невтомно допомагає мешканцям Антонівського старостинського округу. У найважчі часи вона підтримувала людей, які залишилися під обстрілами та в умовах постійної небезпеки, – зазначила Оксана Фоміна.

Населені пункти Антонівського старостату щодня потерпають від атак російської армії з тимчасово окупованого лівобережжя Херсонщини. Через постійні обстріли тут зруйновано багато будинків та об’єктів інфраструктури, значна частина населення була змушена виїхати. Попри складну безпекову ситуацію, старостат продовжує знаходити можливості для допомоги людям, які залишаються у так званій «червоній зоні».

Щирі вітання всій родині Миколи Дукіна — мамі, дружині та дітям. Бажаємо якнайшвидшого відновлення, миру, тепла та щасливих моментів у колі близьких.

Слава Україні! Героям слава!

 Фото  опублікувала Оксана Фоміна.

 Авторка – Марися Гонорова.

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН