Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Внаслідок російських обстрілів на Херсонщині поранено семеро людей, серед них – дитина

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 6 листопада 2025 року військові армії рф для обстрілів Херсонщини використовувала артилерійську, мінометну зброю та безпілотні літальні апарати.

Станом на 17:30 відомо, що від наслідків російських атак постраждало семеро цивільних.

Так, близько 12:10 російські військові скинули вибухівку з дрона та уразили маршрутний автобус у Херсоні – поранено чотирьох пасажирів, серед них 14-річна дівчина, – зазначили в Херсонській обласній прокуратурі.

Також внаслідок атаки з БпЛА за іншими адресами, в обласному центрі постраждало ще двоє чоловіків та одна жінка.

Пошкоджень зазнали багатоквартирні будинки, лікувальний заклад, маршрутне таксі та інший автотранспорт.

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН