У Милівській громаді відбулася робоча зустріч, присвячена питанням підтримки родин полеглих, полонених та безвісти зниклих військових. Про це повідомили в Бериславській районній військовій адміністрації.
У заході взяли участь голова району Володимир Літвінов та начальник військової адміністрації Милівської громади Любов Мінько.
Під час зустрічі обговорили ключові питання соціального захисту:
-
Матеріальна допомога: отримання фінансової підтримки з місцевого та обласного бюджетів;
-
Соціальні пільги: можливість оформлення пільг на житлово-комунальні послуги для родин безвісти зниклих військових;
-
Фінансове забезпечення: процедура оформлення матеріальної допомоги членами родини безвісти зниклого військовослужбовця;
-
Кадрові потреби: потреба у працевлаштуванні фахівця для супроводу ветеранів та демобілізованих осіб;
-
Бюджетні програми: внесення змін до місцевих бюджетних програм для підтримки осіб, звільнених з полону.
Як зазначили організатори, такі зустрічі є важливими для забезпечення належного соціального захисту та підтримки тих, хто віддав своє життя за Україну або чекає на повернення своїх рідних Героїв.
Схожі публікації:
- Представники Бериславського району взяли участь у всеукраїнському форумі з питань ВПО
- Як підприємиця з Каховки Лариса Боден удосконалює виробництво під час війни
- Повернення Великого Лугу: як природа відновлює себе після знищення Каховської ГЕС (відео)
- Понад 3,9 мільярда гривень буде виділено в Україні на житло для ветеранів та ветеранок, родин загиблих Захисників та Захисниць
- Освітянці Тетяні Сафроненко повідомили про підозру за розтрату майже 4 млн грн під час окупації Херсона















