Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату, – про це повідомляє пресслужба Приватбанка.
ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає доступу до банківської інфраструктури та навіть в умовах відсутності електрики та зв’язку.
Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, окрім видачі готівки, ресайкл модель банкомату дозволяє отримувати майже всі доступні банківські послуги – від платежів та переказів до оформлення депозитів, погашення кредитів, страхування тощо. Фахівці банку, що працюватимуть з мобільним банкоматом, завжди допоможуть клієнтам здійснити необхідні послуги.
«Нашим головним пріоритетом є впровадження стратегії безбар’єрності, і новий мобільний банкомат ПриватБанку має усе необхідне для надання банківських послуг там, де не працює жоден інший банк – насамперед для мешканців прифронтових регіонів, – відзначає Дмитро Мусієнко. – Наші клієнти безпечно та в зручному, наскільки це можливо, форматі зможуть отримувати зарплатню, соціальні виплати, перекази, депозити та інше».
“Мобільний банкомат на базі інкасаторського авто обладнано за сучасними стандартами безпеки клієнтів та співробітників банку, оснащено системами захисту, комфорту та відеоспостереженням, – говорить керівник дирекції операційного обслуговування та адміністративної підтримки ПриватБанку Андрій Козловський. – Головне – це унікальна система незалежного енергопостачання та зв’язку, що дозволяє броньованому мобільному банкомату працювати в автономному режимі майже добу”.
ПриватБанк є найбільшим державним банком України та обслуговує понад 18 мільйонів фізичних осіб, більше 870 тисяч корпоративних клієнтів та підприємців. Банк має потужну цифрову екосистему (понад 13 мільйонів осіб користуються Приват24) і розгалужену мережу, що включає понад 1100 відділень, найбільшу мережу 6500 банкоматів та 12 000 терміналів самообслуговування.
Правобережжя Херсонщини було деокуповано в листопаді 2022 року, в багатьох селах банківські посдуги є недоступними для місецвих жителів, – від редакції.
Схожі публікації:
- Волонтери з Данії привезли для жителів Бериславщини гуманітарну допомогу
- Очільники припортових міст Маріуполя, Миколаєва і Херсону вивчали досвід відновлення Роттердаму
- У 6 населених пунктах Високопільської громади виявлено майже 400 пошкоджень газової мережі
- Мобільний сервісний центр МВС провів виїзний прийом у Нововоронцовській громаді
- У деокупованому селі Нова Кам’янка на Херсонщині відкрили соціальну пральню (відео)