Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Повідомлено про підозру жителю Херсонщини, який очолив «медико-санітарну частину» у незаконному правоохоронному органі

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури жителю регіону заочно повідомлено про підозру у зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

За даними слідства, 54-річний підозрюваного наприкінці травня 2022 року було призначено на посаду так званого «начальника медико-санитарной части – врача учреждения «Следственный изолятор № 1» окупаційного «Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области».

Погодившись працювати на ворога, чоловік виконував роботу згідно російських протоколів. Він реалізовував накази незаконного керівництва, сприяв становленню та функціонуванню окупаційної влади у регіоні.

Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН