Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Херсонщині судитимуть посадовицю за незаконну реєстрацію людей у чужому будинку

Прокурори Олешківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно службової особи відділу «Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету однієї з сільських рад Херсонщини за фактом несанкціонованої зміни інформації в автоматизованій системі та видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 362, ч. 1 ст. 366 КК України).
Слідством встановлено, що обвинувачена, перебуваючи на посаді спеціаліста з військового обліку та реєстрації місця проживання, у квітні 2023 року без законних підстав та згоди власника житла зареєструвала місце проживання громадянина Азербайджану. Таким чином вона незаконно внесла зміни до Реєстру територіальної громади Державної міграційної служби України, порушивши норми закону.
Крім того, обвинувачена тричі формувала та видавала витяги з Реєстру, достовірно знаючи про їхню неправдивість.
Ці дії були викриті правоохоронцями під час розслідування, яке здійснювалося слідчими відділення поліції № 1 ХРУП ГУНП в Херсонській області за оперативного супроводу УСБ України в області.
Санкція інкримінованих статей передбачає штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН