Військовий на позивнйи “Масажист” нині служить в 41 окремій механізованій бригаді ЗСУ. Він одни з тих, хто звільняв Херсонщину.
“Я пишаюсь службою у піхоті! Наші піхотинці – це титани, які на своїх могутніх плечах тримають війну. Але й титани теж мають бути завжди добре підготовленими. Тому я тут. І наполегливо раджу усім цивільним обов’язково вчити тактичну медицину, а тим чоловікам, які ще не стали на захист України, зробити це якомога швидше.”
“Масажист” отримав свій позивний тому, що відмінно володіє технікою зцілення людського тіла.
“Я — з “не народжених” для війни. Хоча колись строкову службу служив і був миротворцем у Косові. Після служби прогорнув тисячі кілометрів під землею гірничим інженером на сумнозвісній шахті ім. Засядька. Згодом закінчивши університет, збудував чи не усі нові станції Харківського метро. Паралельно захоплююся медициною, фізичною реабілітацією. Ще на шахті та метро допомагав колегам, які захворіли, травмувалися. І завдяки цьому захопленню знайшов себе у Збройних Силах України”, – розповідає захисник.
Під час повномасштабного вторгнення рф він воював на Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині, Харківщині. Якось 120-міліметрова міна вибухнула прямо над його окопом. Важко поранило двох хлопців. Він із побратимами надали їм допомогу. Далі близько п’яти кілометрів під безперервним обстрілом тягнули їх на собі до точки евакуації.
“Зараз я навчаю бійців основам “такмеду”. Постійно підвищую й свою кваліфікацію. Вчився у Польщі та Німеччині. Ганяю своїх курсантів так, що вони потім інколи не можуть поворухнутися! Але все одне вони повинні вірно накласти турнікет чи витягнути своїх побратимів. Війна нікого не помилує! Вони всі дякують мені за дуже сувору, але необхідну науку, яка вберегла їхні життя та побратимів!”, – додав військовий.
Приєднуйся до 41 окрема механізована бригада : +380687342161
Підписуйтесь на офіційну сторінку бригади у Facebook: https://www.facebook.com/41ombr?locale=uk_UA

Схожі публікації:
- Мрію про те, щоб родина об’єдналася: історія рятувальниці Ірини Підтабачної з Голої Пристані
- Допомагала херсонцям вижити та опікувалася безпритульними тваринами: історія волонтерки Римми Бараненко
- Ювілей під обстрілами: лікарня в Херсоні відзначила 65-річчя з дня заснування
- На Херсоншині реалізується проєкт “Українське слово для захисника”
- У Дар’ївській громаді на Херсонщині родини переселенців відвідують соціальний хаб